fbpx
Zpět na: Leštidla

HMK P324 Mýdlo na kámen

Email

HMK P324 Mýdlo na kámen pro běžnou údržbu
HMK P324 Mýdlo na kámen pro běžnou údržbu.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK P324 je jemný mýdlový čisticí koncentrát. Jeho přidáním do mytí při každodenním ošetřování dosáhnete důkladného vyčištění povrchu s dlouho trvajícím účinkem. Přírodní ošetřující složky zvýrazňují barvu a strukturu materiálu a propůjčují stěnám a podlahám brilantní vzhled. Pravidelným použitím se obklady stávají necitlivými vůči skvrnám a lépe se ošetřují. Ve vodě rozpustné obsažené látky snižují vytváření šmouh a pruhů a nevytvářejí vrstvy (např. zbytky vápenného mýdla). Přípravek HMK P324 je upraven speciálně pro materiály z přírodních i umělých kamenů a tedy je nelouhuje. Přípravek HMK P324 je možno používat pro ruční i průmyslové čištění.
Přípravek HMK P324 je vhodný pro veškeré hrubé a matné podlahy a obklady schodišť a stěn z přírodního a umělého kamene jako je např. mramor, kalcit, solnhofenský vápenec, travertin, břidlice, dolomit, křemenec, žula, rula, migmatit, teraco, umělý kámen, desky z dusaného betonu, aglomerační mramor, kompozitní materiál, cotto, cihlové, hliněné a zvonivkové obklady, neglazované dlaždice apod. 

 

Technicky_list_HMK_P24.pdf

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.