Schodnice, bazénové lemy a ostatní výrobky

2 položek celkem

Cena

9902690
19902690

Materiál

Položek k zobrazení: 2
427CFF24 D70C 438A AC50 32650B378926
Porfyrové schodnice
Na objednávku
od 990 Kč / ks

Porfyrové schodnice

IT01_PSCHOD_50X30X3
Kvarcit (BR) bazénový lem, žlutý 3
2.690 Kč / m

Bazénový lem z brazilského kvarcitu.

BR01_BAZLEM_ZLUTY

Přírodní kámen má nezaměnitelné kouzlo! V jediném prvku spojuje absolutní odolnost, pevnost a stálost. K tomu navíc přidávají nadčasovou eleganci a krásu. Kámen můžete využít jako dlažbu i obklady. Perfektní tečkou za upravenou plochou pak jsou lemy, schodnice, podstupně nebo parapety. Přírodní kámen zaujme i jako materiál pro desku stolu.

Veškeré stavební prvky můžeme dodat na míru vašemu projektu a přání. V druzích hornin nabízíme kvalitní porfyr, kvarcit, rulu. Prvky dokonale vyhoví vysokým nárokům na pevnost a stabilitu. Přírodní kámen se bez známek stárnutí vyrovná s celoročními proměnami počasí, výkyvy teplot, stykem s vodou i dopadem přímého UV záření. Odpadá vám pracná údržba a výměna poškozených dílů po letech používání.

Navíc v kameni můžete využít atraktivní odstíny, které dokáží opticky rozjasnit a oživit prostředí, ve kterém jsou zasazeny. Například porfyr může zapůsobit jemnými odstíny šedo – růžové až po temnější fialovou. Originální jsou tóny šedo – žluté nebo šedo – zelené u kvarcitu. Světlejší kvarcit navíc nekumuluje teplo. Lemy kolem bazénů i podstupně venkovního sezení budou pochozí i bosou nohou za poledního žáru.