Kvarcit růžový, kamenná dlažba k bazénu

Kód: BR01_1-3_RUZOVY
5 hodnocení
999 Kč / m2 999 Kč / 1 m2

Zvolte variantu

Kvarcit růžový je dováženou horninou z dalekého brazilského kamenolomu. Pro jeho vlastnosti jako jsou rovinnost, protiskluznost a nízkou kumulaci teplot v letních měsících, je přímo zrozen pro použití dlažby kolem bazénu.

Ne nadarmo mu říkáme bazénový kámen a vřele ho doporučujeme.

Detailní informace

Formát: plošný
Skladem | BR01_1-3_RUZOVY
999 Kč / m2

Detailní popis produktu

Kvarcit, známý také jako křemenec, v Brazílii nabývá růžového odstínu a nejenže disponuje praktickými vlastnostmi, ale také má estetickou hodnotu. Jeho svěží barva vytváří příjemnou atmosféru na terase nebo u bazénu. Kvarcit se často používá jako venkovní obkladový kámen pro stěny, protože snáší vodu a mrazy. Díky své tvrdosti je také odolný vůči poškození a vyžaduje minimální údržbu. Pokud hledáte materiál pro terasu nebo bazénovou plochu, který bude mít jak estetické, tak praktické vlastnosti, kvarcit je bezesporu jedním z nejlepších výběrů. Brazilský kvarcit je také k dispozici v odstínech žlutá, šedo-zelený a bílý.
 
tloušťka
(cm)
využití
balení
(mj/pal)
hmotnost
(kg/mj)
mj
1,5-2,5 obklad, dlažba 42-45 cca 42 m2
 
Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodejnách se informujte.
 
Kámen je balen a dodáván s průměrnou šířkou spáry cca 5cm. Při realizaci dlažeb či obkladů se spárou cca 2-3cm doporučujeme nakoupit o cca 20% kamene navíc oproti naměřené ploše obkladů či dlažeb.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepravidelná kamenná dlažba
Formát: nepravidelný tvar
Materiál: kvarcit, křemenec
Použití: dlažba, obklad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: