Kvarcit růžový, kamenná dlažba k bazénu

Kód: BR01_1-3_RUZOVY
Akce
10 hodnocení
999 Kč –5 %
Kvarcit (BR) nepr. tvarů, růžový 4
999 Kč –5 % 949,05 Kč / m2 949,05 Kč / 1 m2

Zvolte variantu

Kvarcit růžový je dováženou horninou z dalekého brazilského kamenolomu. Pro jeho vlastnosti jako jsou rovinnost, protiskluznost a nízkou kumulaci teplot v letních měsících, je přímo zrozen pro použití dlažby kolem bazénu.

Ne nadarmo mu říkáme bazénový kámen a vřele ho doporučujeme.

Detailní informace

Formát: plošný
Skladem | BR01_1-3_RUZOVY
999 Kč
949,05 Kč / m2

Detailní popis produktu

Kvarcit, známý také jako křemenec, v Brazílii nabývá růžového odstínu a nejenže disponuje praktickými vlastnostmi, ale také má estetickou hodnotu. Jeho svěží barva vytváří příjemnou atmosféru na terase nebo u bazénu. Kvarcit se často používá jako venkovní obkladový kámen pro stěny, protože snáší vodu a mrazy. Díky své tvrdosti je také odolný vůči poškození a vyžaduje minimální údržbu. Pokud hledáte materiál pro terasu nebo bazénovou plochu, který bude mít jak estetické, tak praktické vlastnosti, kvarcit je bezesporu jedním z nejlepších výběrů. Brazilský kvarcit je také k dispozici v odstínech žlutá, šedo-zelený a bílý.
 

Co potřebuji pro pokládku kamenné dlažby: Pro pokládku kamene, při olepování betonových ploch, doporučujeme maltu NVL 300. Dále je potřeba kámen zaspárovat. Osvědčenou volbou je léty prověřená spárovací hmota PFN nebo spárovací hmota PFH, která je navíc odolná posypovým solím.

Co potřebuji pro nalepení kamenného obkladu: Základem je penetrace UG na savé podkladové povrchy. Na přilepení kamene doporučujeme flexibilní lepidlo RKS s vysokou únosností. Pro následné spárování nabízíme spárovací hmotu FM-X v kombinaci se spárovacím pytlem.

 
tloušťka
(cm)
využití
balení
(mj/pal)
hmotnost
(kg/mj)
mj
1,5-2,5 obklad, dlažba 42-45 cca 42 m2
 
Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodejnách se informujte.
 
Kámen je balen a dodáván s průměrnou šířkou spáry cca 5cm. Při realizaci dlažeb či obkladů se spárou cca 2-3cm doporučujeme nakoupit o cca 20% kamene navíc oproti naměřené ploše obkladů či dlažeb.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepravidelná kamenná dlažba
Barva: růžová
Formát: nepravidelný tvar
Materiál: kvarcit, křemenec
Použití: dlažba, obklad, okolo bazénu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: