fbpx

Pravidelný tvar

Při výběru dlažby si dejte na čas a nechte si představit různé odstíny, tvary i možná řešení. Pravidelný tvar kamenných desek přidá prostoru čistý a nadčasově elegantní design. Pravidelný tvar použitý v pokládce může snadno navázat na obklady stěn a vytvoří dojem dokonalého sladění.

Kamen pro dlažby dokáže opticky projasnit a zvětšit jakýkoliv prostor, ať budete vybírat pro chodby, kuchyně nebo venkovní chodníčky a příjezdové cesty. Krásné odstíny však musí dokonale kombinovat také vysoká odolnost vůči mechanickému poškození, v případě pokládky v exteriéru také odolnost vůči změnám teplot, vodě a UV záření.

Porfyr nabízí všechna kritéria a zaujme především odstíny od šedo-hnědé, červeno-rezavé, šedo-červené nebo více rezavé. Výhodou je, že porfyr není nutný ošetřit impregnací a vyhoví svou pevností i nárokům pro pokládku příjezdové cesty. Pokud chcete prostor projasnit, doporučujeme volit neutrální světlé odstíny kvarcitu - šedého či travertinu béžového. Nebo naopak tmavší černá břidlice.

Možností je také travertin ve formátu 60 x 40cm a tl. 3cm, jednoduše usazený na nastavitelné terče. Taková dlažba je jednoduchá na realizaci, kdykoli snadno rozebiratelná, vodopropustná a hlavně velice elegantní. Nechte se inspirovat!

Dlažební kámen Kvarcit, pravidelný tvar

Řecký kvarcit pravidelných tvarů, náhodný vzor.

Dlažební kámen Travertin Fr. vzor, pemrlovaný

Kámen pro dlažby Travertin Francouzský vzor, pemrlovaný, formát 45x70cm.

Kámen pro dlažbu i obklad Pískovec béžový pravidelný tvar

Dlažební a obkladový kámen Pískovec béžový pravidelný tvar.

Akce! Travertin (TR) neplněný broušený_2

Kkámen pro dlažby Travertin - neplněný broušený

Dlažební kámen Travertin formát 40,6 x 61cm, tl. 3cm, 1.690,- Kč/m2.

Porfyr pravidelný tvar dlažba

Dlažební kámen Porfyr štípaný pravidelný tvar.

Obklad, dlažba Travertin prav. tvar fr. vzor

Kámen dlažba, obklad Travertin pravidelný tvar fr. vzor

Břidlice pravidelný tvar, černá

Břidlice řezaný pravidelný tvar, černá - obklad, dlažba.

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.