Kamenná dlažba k bazénu - Kvarcit žlutý

Kód: BR01_1-3_ZLUTY
7 hodnocení
899 Kč / m2 899 Kč / 1 m2

Zvolte variantu

Kvarcit (křemenec) žlutý původem z daleké Brazílie je skvělým materiálem pro dlažby a obklady na terasy a kolem bazénů. Nejvíce tento bazénový kámen, jak mu říkáme, oceníte při horkých letních vysokých teplotách, kdy se dlažba nerozpálí a zůstává velice příjemnou pro bosé nohy. Kvarcitové dlažby mají i protiskluzové vlastnosti, což je důležité v mokrém prostředí, a proto je tak hojně využíván našimi zákazníky. Jeho žlutá barva navíc dodává prostoru příjemnou a slunečnou atmosféru.

Detailní informace

Formát: plošný
Skladem | BR01_1-3_ZLUTY
899 Kč / m2

Detailní popis produktu

Kvarcit (křemenec) Brazilský žlutý. Kromě svých praktických vlastností má tato kamenná dlažba také estetickou hodnotu. Jeho žlutá barva působí svěžím a slunečným dojmem a vytváří příjemnou atmosféru na terase či u bazénu. Kvarcit se často využívá také jako obkladový kámen pro venkovní stěny, protože se dobře snáší s vodou a mrazem. Díky své tvrdosti je kvarcit žlutý také odolný vůči poškození a nevyžaduje přílišnou údržbu. Pokud hledáte materiál pro svou terasu nebo bazénovou plochu, který bude mít nejen estetické, ale i praktické vlastnosti, tak tento kámen kvarcit  je určitě jedním z nejlepších výběrů.
 
tloušťka
(cm)
využití
balení
(mj/pal)
hmotnost
(kg/mj)
mj
1,5-2,5 obklad, dlažba 42-45 cca 42 m2
 
Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodejnách se informujte.
 
Kámen je balen a dodáván s průměrnou šířkou spáry cca 5cm. Při realizaci dlažeb či obkladů se spárou cca 2-3cm doporučujeme nakoupit o cca 20% kamene navíc oproti naměřené ploše obkladů či dlažeb.
 
Brazilský kvarcit dodáváme také v těchto odstínech: růžový, šedo-zelený a bílý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepravidelná kamenná dlažba
Formát: nepravidelný tvar
Materiál: kvarcit, křemenec
Použití: dlažba, obklad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: