fbpx
Biro-D - Síť prodejen přírodního kamene
 x 

  • Košík

  • 0


Kámen pro dlažby a obklady Porfyr šedo-hnědý - Akce!


Porfyr z Itálie šedo-hnědý, dlažba
Porfyr z Itálie šedo-hnědý, obklad
Porfyr z Itálie šedo-hnědý, nášlapy, dlažba
Porfyr z Itálie šedo-hnědý, dlažba
Porfyr z Itálie šedo-hnědý, dlažba
Porfyr z Itálie šedo-hnědý, obklad
Dlažební kámen Porfyr šedo-hnědý. AKCE - SLEVA
Kámen je balen a dodáván s průměrnou šířkou spáry cca 5cm. Při realizaci dlažeb či obkladů se spárou cca 2-3cm doporučujeme nakoupit o cca 20% kamene navíc oproti naměřené ploše obkladů či dlažeb.
Vyberte variantu:

Popis

Dlažební kámen Porfyr šedo-hnědý. Nakupte nyní se slevou 10%.

tloušťka
(cm)
využití
balení
(mj/pal)
mj
cena
(Kč/mj)
cena po slevě
(Kč/mj)
1-3 pochozí dlažba, obklad 23-27 m2 329,- * 296,10**
3-6 pojezdová dlažba 14-17 m2 329,- * 296,10**
4-7 nášlapy, pojezdová dlažba 14-17 m2 699,- * 629,10**
4-7 nášlapy - výběr (pouze osobní odběr)   kg 8,- * -

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. /

**/ Uvedené ceny jsou včetně DPH po započtení slevy, cena platí do vyprodání skladových zásob nebo na objednávky s odběrem jaro 2021. /

Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodejnách se informujte.

Při ruční manupulaci s břemeny je toto limitováno maximální hmotností břemene 50kg/osobu, (kameny těžší jak 50kg/ks nebudou ručně naloženy či jinak manipulovány jednou osobou).

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.