Kamenné nášlapy Porfyr


Porfyr nášlapy
Porfyr nášlapy
Porfyr nášlapy
Kamenné nášlapy z porfyru.
Kámen je balen a dodáván s průměrnou šířkou spáry cca 5cm. Při realizaci dlažeb či obkladů se spárou cca 2-3cm doporučujeme nakoupit o cca 20% kamene navíc oproti naměřené ploše obkladů či dlažeb.
Vyberte variantu:

Popis

Kamenné nášlapy z porfyru

tloušťka
(cm)
odstín
balení
(mj/pal)
mj
cena
(Kč/mj)

4-7 červeno-rezavý 14-17 m2 689,-*
4-7 červeno-rezavý prodej na ks (pouze osobní odběr) kg 8,-*
         
4-7 šedo-hnědý 14-17 m2 689,-*
4-7 šedo-hnědý prodej na ks (pouze osobní odběr) kg 8,-*
         
4-7 šedo-červený 14-17 m2 689,-*
4-7 šedo-červený prodej na ks (pouze osobní odběr) kg 8,-*

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. /

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.