Nášlapy - andezit rezavo-hnědý, tl. 4-7cm

Kód: SK02A2_4-7NASLAPY
17 hodnocení
799 Kč / m2 799 Kč / 1 m2
Skladem
Možnosti doručení

Přemýšlíte o vytvoření cestiček nebo chodníků ve vašem venkovním prostoru? Přírodní kamenné nášlapy jsou tou správnou volbou. Pokud chcete odolný a tvrdý materiál, šlapáky z andezitu rezavo hnědé barvy jsou ideální volbou. Andezit je známý pro své vynikající vlastnosti, které ho činí perfektní volbou pro suchou dlažbu. Jeho přírodní vzhled se skvěle hodí do každého prostředí a každý kus je jedinečný, takže do vaší zahrady dodá unikátní charakter. Tyto kameny jsou snadno a rychle pokládatelné, takže si můžete rychle užívat svou krásnou zahradu.

To ale není všechno ...........

Detailní informace

Detailní popis produktu

Andezit je vulkanická hornina s tmavým zbarvením, která se často používá jako materiál pro dlažby a obklady z kamene. Díky své vysoké odolnosti, mrazuvzdornosti a tvrdosti je ideální pro použití venkovních prostor. Nabízí se mnoho možností, jak ho využít - může být použit pro chodníky z kamenů, odolné pojezdové plochy a garážová stání. Andezitové dlažby a obklady nepravidelných tvarů jsou k dispozici v tloušťkách 1-3 cm, 2-4 cm a 4-7 cm v různých velikostech a formátech.

Andezit v tloušťce 4-7 cm nabízí mimořádnou výhodu - může být použit pro "dláždění kamenem na sucho", kdy se kámen pokládá přímo na štěrkové lože. Díky tomu není nutné používat lepidla a spárovací hmoty, které nahrazuje štěrk, což ušetří čas i peníze při instalaci. Pokud hledáte trvanlivý a esteticky příjemný přírodní kámen pro vaši dlažbu nebo obklad, andezit může být skvělou volbou.

 

 
Slovenský andezit rezavo-hnědý - nášlapy
 
tloušťka
(cm)
využití
balení
(mj/pal)
hmotnost
(kg/mj)
mj
4-7 dlažba - nášlapy 10 110 m2
 
Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodenách se informujte.
 
Při ruční manipulaci s břemeny je toto limitováno maximální hmotností břemene 50kg/osobu, (kameny těžší jak 50kg/ks nebudou ručně naloženy či jinak manipulovány jednou osobou).
 
Kámen je balen a dodáván s průměrnou šířkou spáry cca 5cm. Při realizaci dlažeb či obkladů se spárou cca 2-3cm doporučujeme nakoupit o cca 20% kamene navíc oproti naměřené ploše obkladů či dlažeb.
 

POPIS PRODUKTU:

Andezit je vyvřelá magmatická hornina středního složení, která obsahuje většinou tmavé minerály jako jsou pyroxeny, amfiboly, biotit a olivín. Má zrnitou strukturu a většinou šedou, šedohnědou až černou barvu. Andezitové horniny jsou běžné v oblastech sopečného původu a často tvoří lávové dómy, lávové proudy a sopečné kužely. Na Slovensku se andezit těží v několika lokalitách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KÁMEN DO ZAHRADY
Hmotnost: 110 kg
Formát: nepravidelný tvar
Materiál: andezit
Použití: dlažba, nášlapy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: