fbpx

Obkladový kámen Kvarcit růžový, formát Z


OP056 Kvarcit růžový, formát Z
OP056 Kvarcit růžový, formát Z
Kámen obkladový Kvarcit růžový, formát Z, 1.490,- Kč/m2 - DOPRODEJ
Vaše cena: 365,1 Kč
balení 0.245m2

Popis

DOPRODEJ - posledních cca 12m2

 

Kámen obkladový Kvarcit růžový, formát Z

Typové označení: OP056Z

Rozměr: 35x10cm

Tloušťka: 1-2cm

Hmotnost: cca 30kg/m2

Počet lamel v balení: 7ks

Balení: 0,245m2

Cena za 1m2: 1.490,- Kč *

Cena za 1bal:    365,- Kč *

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH, zaokrouhleno na celé Kč a bez započtení případných slev. /

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.