Kvarcit bílý, kamenná dlažba na terasu

Kód: BR01_1-3_BILY
4 hodnocení
999 Kč / m2 999 Kč / 1 m2

Zvolte variantu

Kvarcit Brazilský bílý pro dlažby i obklady z přírodního kamene. Tento materiál je velice vhodné umístit na slunné jižní terasy pro jeho minimální schopnost kumulace velkého tepla. Je to rovný kámen s příjemným protiskluzným povrchem. Pro tyto jeho výborné vlastnosti je příjemný na chůzi bosou nohou a to i v náročných horkých dnech.

Detailní informace

Formát: plošný
Na objednávku | BR01_1-3_BILY
999 Kč / m2

Detailní popis produktu

 

Kvarcit (křemenec) Brazilský bílý. Kromě svých praktických vlastností má tato kamenná dlažba také estetickou hodnotu. Jeho světle bílá barva působí svěžím dojmem a vytváří příjemnou atmosféru na terase či u bazénu. Kvarcit se často využívá také jako obkladový kámen pro venkovní stěny, protože se dobře snáší s vodou a mrazem. Díky své tvrdosti je kvarcit bílý také odolný vůči poškození a nevyžaduje přílišnou údržbu. Pokud hledáte materiál pro svou terasu nebo bazénovou plochu, který bude mít nejen estetické, ale i praktické vlastnosti, tak tento kámen kvarcit  je určitě jedním z nejlepších výběrů.
 
tloušťka
(cm)
využití
balení
(mj/pal)
hmotnost
(kg/mj)
mj
1,5-2,5 obklad, dlažba 42-45 cca 42 m2
 
Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodejnách se informujte.
 
Kámen je balen a dodáván s průměrnou šířkou spáry cca 5cm. Při realizaci dlažeb či obkladů se spárou cca 2-3cm doporučujeme nakoupit o cca 20% kamene navíc oproti naměřené ploše obkladů či dlažeb.
 
Brazilský kvarcit dodáváme také v těchto odstínech: růžový, šedo-zelený a žlutý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepravidelná kamenná dlažba
Materiál: kvarcit, křemenec
Použití: dlažba, obklad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: