Kvarcit bílý, kamenná dlažba na terasu

Kód: BR01_1-3_BILY
13 hodnocení
999 Kč / m2 999 Kč / 1 m2

Zvolte variantu

Kvarcit Brazilský bílý pro dlažby i obklady z přírodního kamene. Tento materiál je velice vhodné umístit na slunné jižní terasy pro jeho minimální schopnost kumulace velkého tepla. Je to rovný kámen s příjemným protiskluzným povrchem. Pro tyto jeho výborné vlastnosti je příjemný na chůzi bosou nohou a to i v náročných horkých dnech.

Detailní informace

Formát: plošný
Na objednávku | BR01_1-3_BILY
999 Kč / m2

Detailní popis produktu

 

Kvarcit (křemenec) Brazilský bílý. Kromě svých praktických vlastností má tato kamenná dlažba také estetickou hodnotu. Jeho světle bílá barva působí svěžím dojmem a vytváří příjemnou atmosféru na terase či u bazénu. Kvarcit se často využívá také jako obkladový kámen pro venkovní stěny, protože se dobře snáší s vodou a mrazem. Díky své tvrdosti je kvarcit bílý také odolný vůči poškození a nevyžaduje přílišnou údržbu. Pokud hledáte materiál pro svou terasu nebo bazénovou plochu, který bude mít nejen estetické, ale i praktické vlastnosti, tak tento kámen kvarcit  je určitě jedním z nejlepších výběrů.
 

Co potřebuji pro pokládku kamenné dlažby: Pro pokládku kamene, při olepování betonových ploch, doporučujeme maltu NVL 300. Dále je potřeba kámen zaspárovat. Osvědčenou volbou je léty prověřená spárovací hmota PFN nebo spárovací hmota PFH, která je navíc odolná posypovým solím.

Co potřebuji pro nalepení kamenného obkladu: Základem je penetrace UG na savé podkladové povrchy. Na přilepení kamene doporučujeme flexibilní lepidlo RKS s vysokou únosností. Pro následné spárování nabízíme spárovací hmotu FM-X v kombinaci se spárovacím pytlem.

 
tloušťka
(cm)
využití
balení
(mj/pal)
hmotnost
(kg/mj)
mj
1,5-2,5 obklad, dlažba 42-45 cca 42 m2
 
Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodejnách se informujte.
 
Kámen je balen a dodáván s průměrnou šířkou spáry cca 5cm. Při realizaci dlažeb či obkladů se spárou cca 2-3cm doporučujeme nakoupit o cca 20% kamene navíc oproti naměřené ploše obkladů či dlažeb.
 
Brazilský kvarcit dodáváme také v těchto odstínech: růžový, šedo-zelený a žlutý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepravidelná kamenná dlažba
Barva: bílá
Formát: nepravidelný tvar
Materiál: kvarcit, křemenec
Použití: dlažba, obklad, terasy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: