Brazilský kámen Kvarcit šedo-zelený

Kód: BR01_1-3_SE-ZE
2 hodnocení
899 Kč / m2 899 Kč / 1 m2

Zvolte variantu

Kvarcit neboli křemenec,  je populárním kamenem, který se používá na terasy a obklady interiéru i exteriéru. Jeho přírodní odstín šedozelené barvy dodává prostoru klidný a harmonický vzhled. Kameny jsou dováženy z Brazílie a jsou velmi oblíbené mezi našimi zákazníky. Kamenné terasy z kvarcitu, jsou ideální pro odpočinek a relaxaci, a lze je snadno kombinovat s dalšími přírodními materiály.

Detailní informace

Formát: plošný
Skladem | BR01_1-3_SE-ZE
899 Kč / m2

Detailní popis produktu

Díky svému příjemnému odstínu šedozelené barvy se stává populární volbou pro obklady interiéru i exteriéru, a také pro terasy. Kamenné desky z kvarcitu jsou nepravidelného tvaru, což dodává prostoru organický vzhled a vytváří unikátní texturu.

Kameny jsou dováženy z Brazílie, kde se těží z velkých ložisek. Kvarcit se zpracovává do nepravidelných kamenných desek, které se mohou používat pro vytvoření různých designových prvků, jako jsou například obklady stěn nebo dlažby. V interiéru lze tento kámen kombinovat s dalšími přírodními materiály, jako jsou dřevo nebo sklo, pro vytvoření unikátního a elegantního prostoru. V exteriéru se takový často používá na terasy, kde vytváří příjemné a pohodlné místo k odpočinku a relaxaci.

Kamenná dlažba z tohoto konkrétního kvarcitu  je  za pomoci našich impregnací dobře udržovatelná a čistitelná, což z ní činí ideální volbu pro exteriéry. 

Pokud hledáte trvanlivý a esteticky příjemný materiál pro terasu, pak je tento kvarcit určitě skvělou volbou.

tloušťka
(cm)
využití
balení
(mj/pal)
hmotnost
(kg/mj)
mj
1,5-2,5 obklad, dlažba 42-45 cca 42 m2
 
Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodejnách se informujte.
 
Kámen je balen a dodáván s průměrnou šířkou spáry cca 5cm. Při realizaci dlažeb či obkladů se spárou cca 2-3cm doporučujeme nakoupit o cca 20% kamene navíc oproti naměřené ploše obkladů či dlažeb.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepravidelná kamenná dlažba
Formát: nepravidelný tvar
Materiál: kvarcit, křemenec
Použití: dlažba, obklad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: