6 položek celkem

Cena

3391290
13391290

Barva

Formát

Materiál

Použití

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 6
Porfyr (IT) nepr. tvarů, rezavý, dlažba 5
od 339 Kč / m2

Přírodní kámen nepravidelných tvarů porfyr v pestrobarevných odstínech červené, šedé a rezavé, působí velmi živě a příjemně. Jeho barevné variace vytvářejí zajímavé a přirozené...

IT02_DL_P1-3L
Porfyr (IT) šedo červený, dlažby 5
od 339 Kč / m2

Dlažební kámen nepravidelných tvarů porfyr v odstínu šedo-červený působí velmi příjemně a díky svému všestrannému využití se stal velmi oblíbeným materiálem. Najde si uplatnění...

IT02_DL_P1-3M
Porfyr kostky, červeno rezavé 3
od 1.290 Kč / m2

Porfyr štípané dlažební kostky.

IT01_PKOSTKY_V1_4-6
Porfyr (IT) obrubníky 1
od 780 Kč / m

Štípané obrubníky z červeno-rezavého porfyru.

IT01_POBRUB_V1_05
Porfyr kostky, šedo červené 1
od 1.290 Kč / m2

Porfyr štípané dlažební kostky.

IT02_PKOSTKY_M_4-6
Porfyr šedo červený, štípaný obrubník 1
od 880 Kč / m

Štípané obrubníky z šedo-červeného porfyu.

IT02_P_OBRUBNIK_6

Červená kamenná dlažba z porfyru je ideální volbou pro ty, kteří chtějí do svých prostor vnést teplý a výrazný prvek přírodní krásy. Tento přírodní kámen se vyznačuje svým bohatým červeným odstínem, který dodává prostorům živý a přitažlivý vzhled. Červená barva porfyru je univerzální a snadno se začlení do různých architektonických stylů, od tradičních po moderní, přinášejíc do vašeho prostoru jedinečný šarm a eleganci.

Porfyr je ceněn pro svou mimořádnou odolnost vůči povětrnostním vlivům, což ho činí perfektním materiálem pro venkovní použití. Jeho přirozeně protiskluzový povrch zajišťuje bezpečnost za všech podmínek, což je zvláště důležité pro zahradní chodníky, terasy a příjezdové cesty. Navíc je porfyr vysoce odolný vůči mechanickému opotřebení, což znamená, že si udrží svůj estetický a funkční vzhled po mnoho let, ať už je použit v exteriéru nebo interiéru.

Instalace červené kamenné dlažby z porfyru nabízí široké možnosti pro kreativní a funkční využití. Může být použita jak venku, tak i v interiéru, kde přináší přirozený a dramatický prvek do jakéhokoli prostoru. Porfyr je také ekologicky šetrný materiál, těžený a zpracovávaný s ohledem na ochranu životního prostředí. Jeho přirozená krása a trvanlivost přispívají k estetickému a funkčnímu zdokonalení každého projektu.

S naší červenou kamennou dlažbou z porfyru získáte nejen krásný a praktický prvek do vašeho domova či zahrady, ale také dlouhodobou investici do kvality a trvalé hodnoty. Pro více informací a inspiraci navštivte naši stránku a objevte, jak může porfyr transformovat váš prostor.