2 položek celkem

Cena

3391290
13391290

Barva

Formát

Materiál

Použití

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
Porfyr (IT) nepr. tvarů, rezavý, dlažba 5
od 339 Kč / m2

Přírodní kámen nepravidelných tvarů porfyr v pestrobarevných odstínech červené, šedé a rezavé, působí velmi živě a příjemně. Jeho barevné variace vytvářejí zajímavé a přirozené...

IT02_DL_P1-3L
Porfyr kostky, červeno rezavé 3
od 1.290 Kč / m2

Porfyr štípané dlažební kostky.

IT01_PKOSTKY_V1_4-6

Rezavá kamenná dlažba z porfyru je ideální volbou pro ty, kteří chtějí do svých prostor přinést teplý a zemský prvek přírodní krásy. Tento přírodní kámen se vyznačuje svým výrazným rezavým odstínem, který dodává prostorům charakter a hloubku. Rezavá barva porfyru je univerzální a snadno se integruje do různých architektonických stylů, od rustikálních po moderní, přinášejíc do vašeho prostoru jedinečný šarm a eleganci.

Instalace rezavé kamenné dlažby z porfyru nabízí široké možnosti pro kreativní a funkční využití. Může být použita jak venku, tak i v interiéru, kde přináší přirozený a dramatický prvek do jakéhokoli prostoru. Porfyr je také ekologicky šetrný materiál, těžený a zpracovávaný s ohledem na ochranu životního prostředí. Jeho přirozená krása a trvanlivost přispívají k estetickému a funkčnímu zdokonalení každého projektu.

S naší rezavou kamennou dlažbou z porfyru získáte nejen krásný a praktický prvek do vašeho domova či zahrady, ale také dlouhodobou investici do kvality a trvalé hodnoty. Pro více informací a inspiraci navštivte naši stránku a objevte, jak může porfyr transformovat váš prostor.