fbpx

Skalní stěna

Skalní stěna vytvoří v návrhu interiéru originální prvek. Plocha obložená přírodním kamenem dodá prostoru nadčasovou eleganci, i stopu luxusu a vytříbené vkusu. Skalní stěna je velice robustní a vytváří tak dojem opravdové kamenné zdi. Je nabízena v asi dvanácti různých odstínech.

Jedinečná struktura, řešení pravidelných i nepravidelných tvarů, a jedinečné tonování barev můžete maximálně zúročit. Skalní stěna si navíc za všech okolností zachová dokonalý vzhled a to i bez jakékoliv údržby nebo oprav. Skalní stěna může ozdobit i fasádu domu či venkovního sezení. Kámen se vyrovná s výkyvy teplot, přímým UV zářením, a dokonce i vodou.

V barvách můžete využít jemné pastelové odstíny, například od bílé, světle šedé, přes béžovou krémovou až po tmavě šedou či černou. Prostor opticky rozjasní a zvětší béžový pískovec. Půvabné jsou obklady z mramoru nebo travertinu. Bát se nemusíte ani akcentu temných barev. Kámen nabízí od světle šedé po antracit až po černou. Nebojte se pohrát si s laděním barev a využijte výhody, které skalní stěna nabízí. V návrhu vašeho bydlení bude dokonalým prvkem!

Výsledky 1 - 14 z 14

Skalní stěna - Mramor

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad šedo-černý. Doprodej

Skalní stěna - Travertin

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad žluto-hnědý. Doprodej

Skalní stěna, Arena

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Arena.

Skalní stěna, Wolf

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Wolf.

Skalní stěna, Koke

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Koke.

Skalní stěna, Lignum

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Lignum.

Skalní stěna, Betula

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Betula.

Skalní stěna, Sakaro

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Sakaro.

Skalní stěna, Mus

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Mus.

Skalní stěna, Konkis

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Konkis.

Skalní stěna, Vitreum

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Vitreum.

Skalní stěna, Latrare

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Latrare.

Skalní stěna, Floe

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Floe.

Skalní stěna, Turtur

Skalní stěna, kamenný obklad z valounů - Turtur.

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.