fbpx

Skalní stěna

Jedná se o robustní obklad z přírodního kamene (mramor, pískovec) v tl. cca 3-5cm, který se lepí na stěnu. Rohové díly jsou předpřipraveny řezáním.

Skalní stěna, bílá haklík

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad bílý haklík.

Skalní stěna, bílá Thasos

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad bílý.

Skalní stěna, bílo-béžová

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad bílo-béžový.

Skalní stěna - Mramor

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad šedo-černý.

Skalní stěna - Vápenec

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad bílo-šedý.

Skalní stěna - Travertin

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad žluto-hnědý.

Skalní stěna, černá

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad černý.

Skalní stěna, černo-hnědá

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad černo-hnědý.

Skalní stěna, žluto-červená

Skalní stěna, rustikální kamenný obklad žluto-červený.

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.