fbpx

Kostky

Dlažební kostky jsou mimořádně odolným a zároveň krásným podkladem. Osadit můžete chodníky, příjezdové cesty nebo otevřené prostory. Kostky odolají bez jakýchkoliv známek stárnutí nebo opotřebení frekventovaný provoz, mechanickou zátěž, výkyvy teplot i trvalý kontakt s vlhkostí nebo spádovou vodou.

Kostky navíc díky pravidelnému tvaru dovolují snadno vyplnit i členité plochy. Mohou vytvořit souvislou pokládku, atraktivně však působí i poskládané v tvarech. Rozevřené vějíře, kruhové tvary nebo různé stylizace přidají objektu na plastičnosti a zajímavosti. Originálně působí i kombinace různých barev.

Dlažební kostky mohou být vyrobeny i z bílého carrarského mramoru, nabízí se však i různé tónování od světle po temně šedou. Živé barvy nabízí porfyr, který dokáže zaujmout jemnými odstíny šedo – červené nebo fčerveno-rezavé, ale i provokativní živou rezavou.

Nechte se inspirovat a využijte prostor naplno. Pracujte s barvami, použijte různé tvary a vyplňte chodníky nebo jiné pochozí plochy kvalitní a nadčasově elegantní pokládkou.

Porfyr šedo-červený, kostky

Porfyr štípané dlažební kostky.

Porfyr červeno-rezavý, kostky

Porfyr štípané dlažební kostky.

Mramor bílý - Carrara, kostky

Štípané dlažební kostky z bílého Carrara mramoru.

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.