fbpx

HMK S232 Ochrana proti skvrnám - Akce!

Email

HMK S232 Ochrana proti skvrnám bez zvýraznění barvy
HMK S232 Ochrana proti skvrnám bez zvýraznění barvy
HMK S232 Ochrana proti skvrnám bez zvýraznění barvy. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK S232 je ekologický vodní impregnační přípravek pro okamžité použití. Obsahuje speciální vodu a olej odpuzující polymery a aditiva. Na rozdíl od obvyklých impregnačních prostředků, které mají pouze vodu odpuzující (hydrofobní) účinek, má HMK S232 odpuzující účinky rovněž vůči olejům a mastnotám (oleofobní). Proto je přípravek HMK S232 vhodný i pro ochranu proti grafiti.
Přípravek HMK S232 omezuje pronikání nečistot, vlhkosti, oleje a mastnoty. Působí protiklouzavě a do značné míry brání vytváření skvrn. To umožňuje velmi jednoduché čištění např. pomocí přípravku HMK P324 Mýdlo na kámen - pro běžnou údržbu. Přípravek HMK S232 je vhodný pro všechny dobře savé, neglazované dlaždice, přírodní kámen i  umělý kámen jako je např. broušený nebo pískem tryskaný vápenec, pískovec, umělý kámen, teraco, broušená, opalovaná nebo pískem tryskaná žula, cihlové a cotto obklady apod. Vzhledem k tomu, že přípravek HMK S232 neobsahuje rozpouštědla, je možno ho používat v nemocnicích, ústavech pro seniory, obchodech s potravinami a tam, kde se chovají zvířata. 
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.