Upravená zahrada se zajímavými prvky přitáhne spolehlivě pozornost a je jistě snem každého majitele domu. Plánované změny nebo oživení zahrady však nemusí představovat vysoké investice a namáhavou práci. V jednoduchosti je krása a relativně obyčejnými přírodními materiály můžete proměnit zahradu v krásné reprezentativní místo.

Cestičky a schůdky

Jarní promáčená zahrada je těžko pochozí. Hlavní spoje mezi obytným domem, pergolou nebo garáží a kůlnou s nářadím však můžete vyřešit prakticky a krásně zároveň. Lámaný kámen nebo velké ploché kameny poslouží jako krásný materiál, který zastoupí masivní chodník. Trvanlivý kámen usazený v zelené ploše trávníku působí velmi elegantně. Vám pak navíc usnadní přechod ve špatném počasí. Kombinovat můžete kámen s kresbou, různě velké plochy nebo vytvořit souvislou pravidelnou pěšinku. Pokládání kamene nevyžaduje složitou přípravu a dovolí pozdější změny. Krásným doplňkem je pak i návaznost cesty na kamenné schody. Pokud máte zahradu v několika úrovních, jednotlivé přechody oživí hrubě opracované stupně.

Relaxace v zelené náruči

Zajímavým prvkem z přírodního kamene je také vybavení, které zastoupí nábytek. Kamenný stolek nebo dominantní lavička zapůsobí krásně v tichém stinném místě pod vzrostlými stromy nebo v závětří živého plotu. Kombinace dřeva zvýší komfort sezení a přitom skvěle zachová přirozený ráz. Přírodní kámen navodí atmosféru ideální pro relaxaci nebo setkání s rodinou a přáteli.

Oživte zahradu

Kamennými soškami nebo zajímavě řešenými kamennými nádobami můžete dodat zahradě jedinečný ráz. Výhodou kamenných nádob je dlouhá životnost. Na zimu nemusíte zahradu namáhavě odklízet, naopak - do květináčů nebo korýtek můžete umístit zimní dekoraci nebo stálozelené rostliny, které dokáží působit ozdobně i v mrazivém počasí. Zahradě uchováte krásný vzhled celoročně. Sošky můžete vybírat s inspirací u východních stylů. Motivy japonské zahrady, indické prvky nebo další zajímavé detaily podtrhnou pohodovou atmosféru a jedinečnost. Výrazným motivům pak přizpůsobte i osázení květin nebo dřevin.

Při práci s přírodním kamenem se můžete spolehnout na dokonalý výsledek. Kombinace kamene, dřeva a živých rostlin má své kouzlo, které neztrácí ani po letech. Kámen je vysoce odolný materiál, dokáže odolávat přímému UV záření, spádové vodě, i změnám teplot. Dokonalý vzhled garantuje s minimálními nároky na údržbu. Relativně nízká pořizovací cena se vám vrátí v perfektním vzhledu, pomůže vám z vaší zahrady vytvořit originální místo s otiskem vaší osobnosti.

Váš tým BIRO-D

 

 

Společnost BIRO-D s.r.o. - síť prodejen přírodního kamene vám již 15 let nabízí bohatý výběr kamene pro dlažby a obklady do interiéru i exteriéru.

 

S realizací vám rádi pomůžeme!

Stačí zadat poptávku na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vypracujeme vám cenovou nabídku a budete-li mít zájem, přijedeme za vámi a poradíme vám přímo na místě.

Položíme vám kamennou dlažbu, obložíme stěny, krby, sokly... V zimě hraje prim interiér, a jaro a vyšší teploty s sebou přinesou i možnost venkovních realizací.

Napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a nechte si nezávazně zpracovat nabídku. Inspirute se na www.biro-d.cz .

 

Na našich stránkách naleznete nabídku přírodního kamene pro dlažbu i obklady, spolu s nabídkou spárovacích a lepících hmot a přípravků na impregnaci a čištění kamene. A že je z čeho vybírat.

 

Jsme přímými dovozci např.: porfýru, kvarcitu, andezitu, ruly, pískovce, vápence a dalších kamenných desek pravidelného i nepravidelného tvaru pro kamennou dlažbu i obklad. Vybírat můžete i z řezaných kamenných obkladových pásků v tzv. „Z“ formátech.

Přijďte se podívat do naší prodejny BIRO-D s.r.o. v Českých Budějovicích, v Praze a v Brně – Troubsku, nebo navštivte náš e-shop.

Prodejny v Táboře a ve Strakonicích mají přes zimu zavřeno. Máte-li zájem o zboží z těchto prodejen, prosím, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonujte na tel. 775 557 710, 775 557 701, 775 557 700.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Váš tým BIRO-D

 

 

Přemýšlíte o nákupu přírodního kamene pro dlažby nebo obklad, do interiéru nebo exteriéru? Využijte naší nabídky a využijte zimních slev!

Nakoupit v akci můžete například řecký kvarcit, který vyniká nádhernou šedavou barvou, italský porfýr s bezchybně rovnou deskovinou, který nabízíme hned v několika barevných variantách, či tenký obkladový vápenec, jehož desky jsou k dispozici v tloušťce již od 0,7 cm.

Na našich webových stránkách www.biro-d.cz naleznete podrobné informace nejen ohledně produktů – přírodního kamene v akci – ale též ceník i další nabídky, které vás jistě osloví.

Nakoupit přírodní kámen můžete u nás již nyní, a to přímo na našich prodejnách v Českých Budějovicích, v Praze a v Brně, nebo přes náš e-shop. Prodejny v Táboře a ve Strakonicích jsou nyní přes zimu zavřené.

Udělějte si radost a přijďte si k nám vybrat. A proč právě přírodní kámen? Jeho nespornými přednostmi jsou stálost, pevnost a trvanlivost, se kterou odolává klimatickým podmínkám a zachovává si původní vzhled.

Těšíme se na vás.

BIRO-D

 

Ať už bydlíte v rodinném domě nebo v bytě, můžete si zpříjemnit bydlení krásným obkladovým přírodním kamenem.

Společnost BIRO-D s.r.o. nabízí kamenné obkladové pásky mnoha variantách. Zastoupena je například černá břidlice, vícebarevná břidlice i rustikální břidlice, obklad kvarcit v mnoha barevných variantách a v neposlední řadě velmi oblíbený kamenný obklad travertin a mnoho dalších.

Řezané kamenné obkladové pásky, jejichž tloušťka se pohybuje podle druhu od 1 do 4 cm, dodává společnost BIRO-D s.r.o. v tzv. „zetkových“ formátech.

Kamenné obkladové pásky se budou vyjímat v interiéru jako finální úprava stěn v pokojích, kuchyních nebo v koupelnách. Pro své neocnitelné vlastnosti jsou kamenné obkladové pásky vhodné i do exteriéru, a to například jako obklad plotových pilířů, soklů, krbů, komínů apod. Vyjímat se budou bezpochyby i na fasádě domů – v tomto případě je však s prací třeba počkat na vhodnější počasí.

S nákupem kamenných obkladů ale čekat nemusíte. Můžete si je u nás vybrat a nakoupit již nyní, a to za zvýhodněné ceny. Výběr obkladového kamene i ceník najdete na našich webových stránkách. Odebrat zboží můžete až tehdy, jakmile ho budete potřebovat.

Akce na nákup kamenného obkladu je v toto období ještě výhodnější, zvolíte-li nákup společně s realizací, se kterou vám rádi pomůžeme. Stačí zadat poptávku na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vypracujeme vám cenovou nabídku a budete-li mít zájem, přijedeme za vámi a poradíme vám přímo na místě.

Navštivte na našich webových stránkách sekci „Obkladové pásky“. Zde zjistíte mimo jiné i to, že máte možnost zakoupit dané kamenné obkladové pásky se základní slevou 10% a pokud si u nás objednáte i realizaci, získáte na kámen další slevu 10%. Navíc zpravidla i nižší sazbu DPH 15% (vztahující se na stavby pro bydlení).

Obklad z přírodního kamene dodá vašemu domovu originalitu, jedinečnost a krásu.

Přemýšlíte-li nad tím, jaký kámen v interiéru nebo exteriéru použít, navštivte webové stránky www.biro-d.cz, kde naleznete nabídku přírodního kamene pro dlažbu i obklady, rovněž i zmiňované kamenné obkladové pásky „Z“ formátu spolu s nabídkou spárovacích a lepících hmot a přípravků na impregnaci a čištění kamene.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Váš tým BIRO-D

 

Vážení zákazníci,

dovolte nám, abychom vám poděkovali za projevenou přízeň v roce 2017.

Přijměte od nás přání klidně a šťastně prožitých vánočních svátků, a pohodový čas nejen o svátcích ale i v novém roce 2018.

Těšíme se na vaši návštěvu jak osobní, tak virtuální, abychom vám mohli nabídnou ten nejzajímavější přírodní kámen z mnoha koutů světa.

Také jsme pro vás přípravili řadu novinek a zajímavostí. Stačí jen sledovat naše webové stránky www.biro-d.cz a vybrat si podle svého přání – kámen pro dlažbu a obklady do interiéru i exteriéru, chemii pro ošetření i čištění přírodního kamene, anebo maltoviny a lepidla a v neposlední řadě také zajišťujeme realizace obkladů a dlažeb.

Zastavte se u nás,

hezké svátky přeje kolektiv BIRO-D

 

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství, jeho prodej a realizaci až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.