Ať už bydlíte v rodinném domě nebo v bytě, můžete si zpříjemnit bydlení krásným obkladovým přírodním kamenem.

Společnost BIRO-D s.r.o. nabízí kamenné obkladové pásky mnoha variantách. Zastoupena je například černá břidlice, vícebarevná břidlice i rustikální břidlice, obklad kvarcit v mnoha barevných variantách a v neposlední řadě velmi oblíbený kamenný obklad travertin a mnoho dalších.

Řezané kamenné obkladové pásky, jejichž tloušťka se pohybuje podle druhu od 1 do 4 cm, dodává společnost BIRO-D s.r.o. v tzv. „zetkových“ formátech.

Kamenné obkladové pásky se budou vyjímat v interiéru jako finální úprava stěn v pokojích, kuchyních nebo v koupelnách. Pro své neocnitelné vlastnosti jsou kamenné obkladové pásky vhodné i do exteriéru, a to například jako obklad plotových pilířů, soklů, krbů, komínů apod. Vyjímat se budou bezpochyby i na fasádě domů – v tomto případě je však s prací třeba počkat na vhodnější počasí.

S nákupem kamenných obkladů ale čekat nemusíte. Můžete si je u nás vybrat a nakoupit již nyní, a to za zvýhodněné ceny. Výběr obkladového kamene i ceník najdete na našich webových stránkách. Odebrat zboží můžete až tehdy, jakmile ho budete potřebovat.

Akce na nákup kamenného obkladu je v toto období ještě výhodnější, zvolíte-li nákup společně s realizací, se kterou vám rádi pomůžeme. Stačí zadat poptávku na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vypracujeme vám cenovou nabídku a budete-li mít zájem, přijedeme za vámi a poradíme vám přímo na místě.

Navštivte na našich webových stránkách sekci „Obkladové pásky“. Zde zjistíte mimo jiné i to, že máte možnost zakoupit dané kamenné obkladové pásky se základní slevou 10% a pokud si u nás objednáte i realizaci, získáte na kámen další slevu 10%. Navíc zpravidla i nižší sazbu DPH 15% (vztahující se na stavby pro bydlení).

Obklad z přírodního kamene dodá vašemu domovu originalitu, jedinečnost a krásu.

Přemýšlíte-li nad tím, jaký kámen v interiéru nebo exteriéru použít, navštivte webové stránky www.biro-d.cz, kde naleznete nabídku přírodního kamene pro dlažbu i obklady, rovněž i zmiňované kamenné obkladové pásky „Z“ formátu spolu s nabídkou spárovacích a lepících hmot a přípravků na impregnaci a čištění kamene.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Váš tým BIRO-D

 

Přemýšlíte o nákupu přírodního kamene pro dlažby nebo obklad, do interiéru nebo exteriéru? Využijte naší nabídky a využijte zimních slev!

Nakoupit v akci můžete například řecký kvarcit, který vyniká nádhernou šedavou barvou, italský porfýr s bezchybně rovnou deskovinou, který nabízíme hned v několika barevných variantách, či tenký obkladový vápenec, jehož desky jsou k dispozici v tloušťce již od 0,7 cm.

Na našich webových stránkách www.biro-d.cz naleznete podrobné informace nejen ohledně produktů – přírodního kamene v akci – ale též ceník i další nabídky, které vás jistě osloví.

Nakoupit přírodní kámen můžete u nás již nyní, a to přímo na našich prodejnách v Českých Budějovicích, v Praze a v Brně, nebo přes náš e-shop. Prodejny v Táboře a ve Strakonicích jsou nyní přes zimu zavřené.

Udělějte si radost a přijďte si k nám vybrat. A proč právě přírodní kámen? Jeho nespornými přednostmi jsou stálost, pevnost a trvanlivost, se kterou odolává klimatickým podmínkám a zachovává si původní vzhled.

Těšíme se na vás.

BIRO-D

 

 

Vážení zákazníci,

dovolte nám, abychom vám poděkovali za projevenou přízeň v roce 2017.

Přijměte od nás přání klidně a šťastně prožitých vánočních svátků, a pohodový čas nejen o svátcích ale i v novém roce 2018.

Těšíme se na vaši návštěvu jak osobní, tak virtuální, abychom vám mohli nabídnou ten nejzajímavější přírodní kámen z mnoha koutů světa.

Také jsme pro vás přípravili řadu novinek a zajímavostí. Stačí jen sledovat naše webové stránky www.biro-d.cz a vybrat si podle svého přání – kámen pro dlažbu a obklady do interiéru i exteriéru, chemii pro ošetření i čištění přírodního kamene, anebo maltoviny a lepidla a v neposlední řadě také zajišťujeme realizace obkladů a dlažeb.

Zastavte se u nás,

hezké svátky přeje kolektiv BIRO-D

 

 

Kámen je přírodním materiálem s vynikající odolností a stálostí. Přirozené zbarvení elegantně podtrhne styl stavby domu z jakéhokoli materiálu, výborně doplní i koncepci zahrady. Neutrální barvy bez rušivého efektu souzní s barvami ve svém okolí. Kámen se výborně kombinuje s dalšími materiály - sklem, kovem, dřevem, živou zelení.


Nášlapy
V zahradách dokáže kámen pozvednout styl a úroveň prostoru i relativně malou úpravou. Speciálně upravené ploché kameny můžete zasadit do zatravněné plochy. Spojíte tak ideální kombinaci zajímavého doplňku s praktickou ochranou souvislé vrstvy zeleně. Péče o trávník vyžaduje soustavnou práci. Hustý a pevný trávník však dokáže velmi rychle narušit běžná pochůzka. Vyhněte se vzniku nevzhledných pěšin. V cestě mezi domem a dalšími prostory můžete místo pěšinek vytvořit zajímavější plochy. Nášlapy vytvoříte lehkým zapustěním zploštělých kamenů. Velikost i barvu nášlapu můžete vybírat podle svých představ. Umístěné kameny velmi dobře drží na místě bez potřeby složitých úprav nebo hlubokého kopání. Plocha je jemně přirozeně zdrsněná, ani v dešti tak nezpůsobí uklouznutí. Navíc vám přinese výhodu, že si po dešti od mokré trávy nenvlhčíte ani boty.

Kámen pro suché zídky
Estetickou bariérou mezi pozemky nebo částmi zahrady jsou suché zídky. Opět - pro realizaci není třeba kombinovat nákladné spojovací hmoty, složitě upravovat terén ani se bát náročné práce. Upravené kameny stačí vyskládat do potřebné délky a výšky, zídky můžete i tvarovat nebo členitě oddělit. Kamenné zídky vytvoří prostou, ale účelnou zábranu. V zahradě působí přirozeně, neruší výhled.

Valouny
Valouny jsou zaoblené jemně opracované kameny. Těší se velké oblibě v dekoraci zahrad nebo záhonů. Zahrady inspirované japonským stylem dokáží maximálně využít elegantní tvar valounů a vytvoří krásné zátiší. Valouny však můžete využít i pro obložení záhonků. Zajímavou možností je také doplnění malé vodní plochy, zahradního jezírka.

Výrobky z kamene
Kámen je věčným materiálem. Může být vystavený mrazu, přímému slunci, i větru. Vždy si uchová svůj tvar i barvu. V prostorách zahrady vykouzlí krásné přirozené prostředí. I relativně malý doplněk dokáže pozvednout vzhled záhonu nebo zákoutí u domu. Z kamenů můžete vybírat i odlehčené motivy. Stylizované květináče, truhlíky pro zelené rostliny, zdobené obruby záhonů nebo sošky.

Využijte sílu a krásu přírodního kamene. Prohlédněte si naši nabídku a nechte se inspirovat. Vaši zahradu můžete proměnit v dokonalé místo s využitím přirozených materiálů.

 

 JAK POSTUPOVAT PŘI NÁKUPU KAMENE

Nejprve je potřeba změřit plochu, kterou chcete kamenem obkládat a nebo dláždit.

NEPRAVIDELNÝ PLOCHÝ KÁMEN

Nepravidelný kámen je na paletách skládán do vrstev, kde mezery mezi jednotlivými kameny bývají od 1cm do 10cmprůměr tedy uvádíme cca. 5cm

 

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství, jeho prodej a realizaci až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.