2 položek celkem

Cena

283389
1283389

Barva

Formát

Materiál

Použití

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
Pískovec (HU) nepr. tvarů, šedo žlutý 3
od 389 Kč / m2

Pískovec nepravidelných tvarů přináší do domů a zahrad jedinečný vzhled a rustikální atmosféru. Naše nabídka zahrnuje nejen obkladový kámen, ale také kamennou dlažbu a obkladové...

HU01_PI_RU-OB
Pískovec (IN), žlutý 3
Novinka
od 283,20 Kč / 0,24m2

Indický formátovaný pískovec žlutém až béžovém odstínu. Dlaždice jsou formátovány řezáním s následným ručním osekáním hran, povrch je přírodní. Tloušťka kamene je 2,5-3,5 cm...

IN01_PI_ZLUT_40X60X2-2

Žlutá kamenná dlažba z pískovce je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí do svých exteriérů a interiérů přinést teplé a živé tóny přírody. Tento přírodní kámen se vyznačuje svým sytým žlutým odstínem, který dodává prostorům slunný a přátelský vzhled. Žlutá barva pískovce je ideální pro vytváření svěžích a vřelých prostředí, která se snadno integrují do různých architektonických stylů.

Pískovec je známý svou vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, což z něj činí perfektní materiál pro venkovní použití. Jeho přirozeně protiskluzový povrch zajišťuje bezpečnost i v deštivých podmínkách, což je ideální pro zahradní chodníky, terasy a příjezdové cesty. Navíc je pískovec vysoce odolný vůči mechanickému opotřebení, což znamená, že si udrží svůj estetický a funkční vzhled po mnoho let, ať už je použit v exteriéru nebo interiéru.

Instalace žluté kamenné dlažby z pískovce nabízí širokou škálu možností pro kreativní a funkční využití. Může být použita nejen venku, ale také v interiérech, kde přináší přirozený a osvěžující prvek do jakéhokoli prostoru. Pískovec je také ekologicky šetrný materiál, který je těžen a zpracováván s ohledem na ochranu životního prostředí. Jeho přirozená krása a trvanlivost přidávají každému prostoru hodnotu a estetickou přitažlivost.

S naší žlutou kamennou dlažbou z pískovce získáte nejen krásný a praktický prvek do vašeho domova či zahrady, ale také dlouhodobou investici do kvality a trvalé hodnoty. Pro více informací a inspiraci navštivte naši stránku a objevte, jak může pískovec transformovat váš prostor.