fbpx

Valouny bílé - Akce!


Valouny, bílé
Valouny, bílé
Valouny, bílé
Valouny, bílé
Valouny, bílé
Okrasné valouny bílé jsou dodávány v různých velikostech. SLEVA
Vyberte variantu:

Popis

Okrasné valouny bílé jsou z přírodního kamene-mramor. Valouny jsou dodávány ve dvou frakcích, baleny v igelitových pytlích nebo v big-bag vacích. Nyní sleva 10% na skladové zásoby.
Balení BIG-BAG pouze na objednávku, o jeho dostupnosti se prosím informujte, cena je uvedena za 1 tunu.
velikost - frakce
(cm)
balení mj
cena
(Kč/mj)
cena po slevě
(Kč/mj)
         
1 - 3 20kg pytel pyt 224,-* 201,60**
1 - 3 cca 1,5t BIG-BAG t 9.500,-* -
3 - 6 20kg pytel pyt 224,-* 201,60**
3 - 6 cca 1,5t BIG-BAG t 9.500,-*  -

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. /

**/Ceny po započtení aktuální slevy, platí pouze do vyprodání skladových zásob nebo do odvolání/

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.