fbpx

Valouny, Travertin-bílý

Email

Valouny bílé, travertin
Valouny bílé, travertin
Valouny bílé, travertin
Valouny bílé, travertin
Valouny bílé, travertin
Valouny bílé, travertin
Jsou to okrasné valouny z Travertinu bílého. Doprodej
Vyberte variantu:

Popis

Travertin okrasné valouny, bílý je dodáván v různých velikostech a baleních nebo s možností výběru kamene přímo na naší prodejněPouze doprodej skladových zásob, na dostupnost se informujte.
velikost - frakce
(cm)
balení mj
cena
(Kč/mj)
1,5 - 3 25kg pytel pyt 289,-*
3 - 5 25kg pytel pyt 289,-*
20 - 40 (pouze na prodejně) 1t koš kg 14,-**

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. /

**/ Prodej na váhu - možnost výběru kamene přímo na prodejně /

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.