1 položek celkem

Cena

283284
1283284

Barva

Formát

Materiál

Použití

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Pískovec (IN), tmavě šedý 1
Novinka
od 283,20 Kč / 0,24m2

Indický formátovaný pískovec v tmavě šedém odstínu. Dlaždice jsou formátovány řezáním s následným ručním osekáním hran, povrch je přírodní. Tloušťka kamene je 2,5-3,5 cm nebo...

IN01_PI_TM-SE_40X60X2-2

Tmavě šedý pískovec na kamennou dlažbu je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kombinaci moderního designu a přírodní elegance. Tento přírodní kámen se vyznačuje svým hlubokým šedým odstínem, který dodává prostorům sofistikovaný a současně nadčasový vzhled. Tmavě šedá barva pískovce je velmi univerzální a snadno se přizpůsobí různým architektonickým stylům, od minimalistických až po tradiční.

Pískovec je ceněn pro svou mimořádnou odolnost vůči povětrnostním vlivům, což z něj činí perfektní materiál pro venkovní použití. Jeho přirozeně protiskluzový povrch zajišťuje bezpečnost za všech podmínek, což je zvláště důležité pro zahradní chodníky, terasy a příjezdové cesty. Díky své odolnosti vůči mechanickému opotřebení si pískovec zachovává svůj estetický a funkční vzhled po mnoho let, což z něj činí praktickou a dlouhodobou investici pro jakékoli použití.

Instalace tmavě šedého pískovce na kamennou dlažbu nabízí širokou škálu možností pro kreativní a funkční využití. Může být použita jak venku, tak i v interiéru, kde přidává přirozený a elegantní prvek do jakéhokoli prostoru. Pískovec je také ekologicky šetrný materiál, těžený a zpracovávaný s ohledem na ochranu životního prostředí. Jeho přirozená krása a trvanlivost přispívají k estetickému a funkčnímu zdokonalení každého projektu.

S naší tmavě šedou kamennou dlažbou z pískovce získáte nejen krásný a praktický prvek do vašeho domova či zahrady, ale také dlouhodobou investici do kvality a trvalé hodnoty. Pro více informací a inspiraci navštivte naši stránku a objevte, jak může pískovec transformovat váš prostor.