fbpx

Skalní stěna, Vitreum

Email

Skalní stěna Vitreum
Skalní stěna Vitreum
Skalní stěna Vitreum
Skalní stěna Vitreum
Skalní stěna Vitreum - rohový díl
Skalní stěna Vitreum - plošný díl
Skalní stěna, rustikální kamenný obklad Vitreum.
Vyberte variantu:

Popis

Jedná se o robustní obklad z přírodního kamene - tuff travertin. Jednotlivé kameny mají vždy jednu stranu řezanou, kterou se lepí na obkládanou stěnu. Rohové díly jsou předpřipraveny také řezáním.

typ

tl.

(cm)

hmotnost

(kg/mj)

balení

(mj/pal)

mj

cena

(kč/mj)

Plošný díl 3-5 63 20 m2 1.590,-*
Rohový díl 3-5 23 30 bm 1.590,-*

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. /

Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodejnách se informujte.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.