fbpx

RKS - flexibilní lepidlo, 25kg - Akce!

Email

RKS - flexibilní lepidlo
RKS - flexibilní lepidlo
RKS - flexibilní lepidlo na obklady z kamene, 25kg. AKCE - sleva 10%.
Základní cena s DPH: 745,0 Kč
Vaše cena: 670,5 Kč
Ks

Popis

Flexibilní lepidlo a stěrka s přísadou trassu pro lepení cihlových pásků tř. C2 TE S1. Flexibilní lepidlo s přísadou trassu pro lepení cihlových pásků, přírodních i umělých kamenných a keramických obkladů. Pro lepení a stěrkování zateplovacích systémů s izolantem z EPS, XPS i MW, s povrchovou úpravou cihlovými a keramickými pásky. Pro vnější i vnitřní použití.

Zrnitost: 0–1,2 mm

Spotřeba: pro lepení obkladu z kamene cca 6 kg/m²

Vydatnost: cca 19 l/25 kg

 

Technický list: tl_cz_rks.pdf

Prohlášení o výrobku: pov_cz_rks.pdf

Bezpečnostní list: bl_cz_rks.pdf

 

Nyní se slevou 10% na skladové zásoby nebo na objednávky s odběrem na jaře.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.