fbpx

Porfyr štípané obrubníky

Email

Kamenný obrubník z italského porfyru
Kamenný obrubník z italského porfyru
Porfyr štípaný obruník
Porfyr štípané obrubníky.
Vyberte variantu:

Popis

U porfyrových obrubníků je pevná tloušťka, výška 20-30cm a délka různá s tím, že horní vodorovná hrana a obě svislé jsou kolmé. 

tloušťka
(cm)
odstín
výška
(cm)
hmotnost
(kg/mj)
mj
cena
(Kč/mj)
5 červeno-rezavý 20-30 25 bm 750,-
6 červeno-rezavý 20-30 35 bm 790,-
7 červeno-rezavý 20-30 40 bm 990,-
8 červeno-rezavý 20-30 45 bm 1.290,-
10 červeno-rezavý 20-30 65 bm 1.690,-

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.