fbpx

PFN - spárovací hmota, 25kg


PFN spárovací hmota na dlažby z kamene
PFN - spárovací hmota na dlažby z kamene, 25kg.
Vyberte variantu:

Popis

Spárovací malta s přísadou trassu a s ECT technologií pro spárování kamenných dlažeb, vodonepropustná. Jednosložková minerální spárovací malta s přísadou trassu na plochy z kamenných dlažeb. Použití pro šířku spár 5–25 mm. Pro střední provozní zatížení.

Zrnitost: 0–1,2mm

Pevnost v tlaku: min. 25N/mm²

Spotřeba: 5,5–17,5kg/m² dle šířky a hloubky spár

Vydatnost: 16l/25kg = cca 4-6m2/pyt

 

odstín
balení
(mj)
mj
cena
(Kč/mj)
dostupnost
šedá 25 kg 492,- běžně skladem
antracit 25 kg 729,- na objednávku
béžová 25 kg 644,- na objednávku

/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. /

Technický list: tl_cz_pfn.pdf

Prohlášení o výrobku: pos_cz_pfn.pdf

Bezpečnostní list: bl_cz_pfn.pdf

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.