fbpx

Obkladový kámen Rula šedo-modrá řezané pásky - Akce!


Rula (BG) prav. tvarů šedo-modrá, obkladRula (BG) prav. tvarů šedo-modrá, obklad
Rula (BG) prav. tvarů šedo-modrá, obklad
Rula (BG) prav. tvarů šedo-modrá, obklad
Kámen pro obklad Rula šedo-modrá řezané pásky. AKCE - SLEVA
Vyberte variantu:

Popis

Obkladový kámen Rula bulharská - šedo-modrá, řezané pásky s definovanou šířkou a různou délkou. Kámen je dodáván v toleranci +- 3mm. Nakupte nyní se slevou 10%.

Standardně jsou dodávány na objednávku v těchto formátech:

šíře
(cm)
tloušťka
(cm)
balení
(mj/pal)
hmotnost
(kg/mj)
mj
cena
(Kč/mj)
cena po slevě
(Kč/mj)
5 cm 1,5 - 2,5 20 50 m2 799,-* 719,10**
10 cm 1,5 - 2,5 20 50 m2 789,-* 710,10**
20 cm 1,5 - 2,5 20 50 m2 789,-* 710,10**
30 cm 1,5 - 2,5 20 50 m2 789,-* -

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. /

**/ Uvedené ceny jsou včetně DPH po započtení slevy, cena platí do vyprodání skladových zásob nebo na objednávky s odběrem jaro 2021. /

Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodejnách se informujte.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.