fbpx

NKF - bílé flexibilní lepidlo, 25kg

Email

NKF (BKW) - bílé flexibilní lepidlo
NKF (BKW) - bílé flexibilní lepidlo
NKF (BKW) - bílé flexibilní lepidlo, 25kg
Vaše cena: 669,0 Kč
Ks

Popis

Bílé flexibilní stavební lepidlo tř. C2 TE S1. Minerální bílá lepicí malta pro lepení mramoru, přírodního kamene a keramických obkladů a dlažeb. Pochozí po 24 hodinách, plně zatížitelná po 7 dnech.

Zrnitost: 0–0,6 mm

Spotřeba: cca 1,3–3,4 kg/m² v závislosti na velikosti zubu hladítka

Doba zpracování: cca 40 minut

 

Technický list: tl_cz_bkw.pdf

Prohlášení o výrobku: pov_cz_bkw.pdf

Bezpečnostní list: bl_cz_nkf.pdf

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.