fbpx

Kkámen pro dlažby Travertin - neplněný broušený - Akce!

Email

Travertin (TR) neplněný broušený_1
Travertin (TR) neplněný broušený_balení-bedna_1
Dlažební kámen Travertin formát 40,6 x 61cm, tl. 3cm, 1.690,- Kč/m2.
Vaše cena: 419,1 Kč
balení 0.248m2

Popis

Hornina: Travertin - Turecko

Formát: 40,6 x 61cm, tl. 3cm

Povrchová úprava: neplněný broušený

Minimální prodejní množství: 1ks (0,248m2)

Balení: 16,35m2/66ks/1,26t/bedna

Měrná hmotnost: 77kg/m2 (19kg/ks)

Cena: 1.690,- Kč/m2 (419,12 Kč/ks) vč. DPH

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.