fbpx

HMK S237 Ochrana kamene se zvýrazněním barvy - Akce!

Email

HMK S237 Ochrana kamene se zvýrazněním barvy, hedvábný lesk
HMK S237 Ochrana kamene se zvýrazněním barvy, hedvábný lesk
HMK S237 Ochrana kamene se zvýrazněním barvy, hedvábný lesk. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK S237 způsobuje zvýraznění barevného odstínu a struktury, které zlepšuje optický vzhled ošetřovaného kamene a po zaschnutí propůjčuje hedvábný lesk. Brání pronikání nečistot a vlhkosti a je neklouzavý. HMK S237 je odolný vůči všem obvyklým domácím nečistotám. Přípravek HMK S237 je světlostálý a odolný proti povětrnostním vlivům a žloutnutí. 
Přípravek HMK S237 je vhodný pro všechny savé, neleštěné nebo jemně broušené přírodní a umělé kameny jako např. mramor, vápenec, solnhofenský vápenec, travertin, žula, pískovec, vymývaný beton, umělý kámen, teraco apod. uvnitř i venku. Není vhodný pro keramické výrobky (zvonivky, kamenino, neglazované dlaždice, cotto apod.). 
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.