fbpx

HMK R183 Čistič kamene - koncentrát - Akce!

Email

HMK R183 Čistič kamene - koncentrát
HMK R183 Čistič kamene - koncentrát
HMK R183 Čistič kamene - koncentrát. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Popis:

HMK® R183 je speciální čisticí koncentrát na bázi kyselin (bez obsahu soli a kyseliny fosforečné, jak je doporučeno v letáku 1.10 od ZDNW) k  odstraňování stavebních nečistot, cementového filmu a vodního kamene ze všech kyselinovzdorných přírodních a umělých kamenů a drsných betonových povrchů pro použití uvnitř i venku.

Balení:

  • 1 litr plastová lahev
  • 5 litr kanystr

Vydatnost:

asi 5 až 30m²/litr

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.