fbpx

HMK R165 Odstraňovač cementu a výkvětů - Akce!

Email

HMK R165 Odstraňovač cementu a výkvětů
HMK R165 Odstraňovač cementu a výkvětů
HMK R165 Odstraňovač cementu a výkvětů. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK R165 je speciální čistič obsahující kyseliny pro odstranění cementových šmouh, zbytků malty a výkvětů. Přípravek obsahuje směs speciálních kyselin a komponent zesilujících čisticí účinek. Přípravek HMK R165 rozpouští a odstraňuje zbytky malty, cementové šmouhy, zatvrdlé povrchové nečistoty, výkvěty, korozi a vápenné usazeniny, vodní řasy a mech.
Přípravek HMK R165 je univerzálně použitelný ve výrobě přírodních a umělých kamenů, po pokládce dlaždic a speciálně cotto obkladů, pro čištění fasád z přírodního a umělého kamene, pískovce, zvoniček apod., tedy všude tam, kde je nutno odstranit nečistoty, korozi, vápno, výkvěty, zbytky malty a spárovacích materiálů.
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.