fbpx

HMK R155 Základní čistič - Akce!

Email

HMK R155 Základní čistič_1
HMK R155 Základní čistič_1
HMK R155 Základní čistič
HMK R155 Základní čistič, bez kyselin. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

Přípravek HMK R 155 je slabě alkalický speciální čisticí přípravek (jako koncentrát má pH cca. 8,5) s velmi širokým použitím. Je řešením pro nejrozmanitější problémy související s čištěním. Přípravek HMK R155 rozpouští jemné cementové šmouhy u leštěného mramoru, zažloutlé prostředky na ošetřování podlah, samolesklé emulze, olejové a mastné nečistoty, saze, nikotin, disperzní barvy apod. Způsobuje, že nečistoty je možno lehce omývat vodou. 
Přípravek HMK R155 je vhodný pro základní čištění silně znečištěných dlaždic, mramoru (i leštěného), přírodního a umělého kamene. Přípravek HMK R155 se používá rovněž jako olej se slabým zápachem a lehký odstraňovač vosku, přičemž potřebuje delší dobu působení. Ve zředěné formě je přípravek HMK R155 vhodný jako univerzální čistič plastů (v kuchyních), lakovaných ploch atd. Má- li se odstranit něco mastného je přípravek HMK R155 ideálním čističem (v průmyslovém a strojním čištění, v garáži, dílně apod. a především pro jemné čištění staveb). Přípravek HMK R155 je možno používat takřka na všechny podklady: dlaždice, desky, přírodní kámen jako např. mramor, solnhofenský vápenec, travertin, břidlice, žula, pískovec, plasty, lakované plochy apod. 
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.