fbpx

FM - spárovací hmota, 30kg

Email

FM spárovací hmota
šedá
FM - spárovací hmota
bílo-béžová
bílo-šedá
tmavě-šedá
antracit
černá
FM - spárovací hmota, 30kg
Vyberte variantu:

Popis

Malta s přísadou trassu pro ruční spárování obkladů z kamene, cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, tř. CG 2W.

Malta s přísadou trassu pro dodatečné ruční spárování obkladů z kamene, cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů, např. keramického, kamenného, betonového apod. Po vytvrdnutí odolná proti působení deště a mrazu. Pro vnější i vnitřní použití. Výroba 7 odstínů dle orientačního vzorkovníku zde.

Zrnitost: 0–1,2 mm
Spotřeba malty: cca 4–7 kg/m² dle hloubky a tloušťky spár
Pevnost v tlaku: > 15 N/mm²

 

odstín
balení
(mj)
mj
cena
(Kč/mj)
dostupnost
šedá 30 kg 438,- na objednávku
bílá 30 kg 741,- na objednávku
bílo-béžová 30 kg 606,- na objednávku
bílo-šedá 30 kg 578,-  na objednávku
tmavě-šedá 30 kg 532,- na objednávku
antracit 30 kg 532,- na objednávku
černá 30 kg 549,- na objednávku

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Technický list: tl_cz_fm.pdf

Prohlášení o výrobku: pos_cz_fm.pdf

Bezpečnostní list: bl_cz_fm.pdf

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.