Dlažební kostky

2 položek celkem

Cena

12901291
112901291

Barva

Materiál

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
Porfyr kostky, červeno rezavé 3
od 1.290 Kč / m2

Porfyr štípané dlažební kostky.

IT01_PKOSTKY_V1_4-6
Porfyr kostky, šedo červené 1
od 1.290 Kč / m2

Porfyr štípané dlažební kostky.

IT02_PKOSTKY_M_4-6

Dlažební kostky jsou mimořádně odolným a zároveň krásným podkladem. Osadit můžete chodníky, příjezdové cesty nebo otevřené prostory. Kostky odolají bez jakýchkoliv známek stárnutí nebo opotřebení frekventovaný provoz, mechanickou zátěž, výkyvy teplot i trvalý kontakt s vlhkostí nebo spádovou vodou.

Kostky navíc díky pravidelnému tvaru dovolují snadno vyplnit i členité plochy. Mohou vytvořit souvislou pokládku, atraktivně však působí i poskládané v tvarech. Rozevřené vějíře, kruhové tvary nebo různé stylizace přidají objektu na plastičnosti a zajímavosti. Originálně působí i kombinace různých barev.

Dlažební kostky mohou být vyrobeny i z bílého carrarského mramoru, nabízí se však i různé tónování od světle po temně šedou. Živé barvy nabízí porfyr, který dokáže zaujmout jemnými odstíny šedo – červené nebo červeno-rezavé, ale i provokativní živou rezavou.

Nechte se inspirovat a využijte prostor naplno. Pracujte s barvami, použijte různé tvary a vyplňte chodníky nebo jiné pochozí plochy kvalitní a nadčasově elegantní pokládkou.