1 položek celkem

Cena

307308
1307308

Barva

Formát

Materiál

Použití

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Pískovec (IN), růžový 2
Novinka
od 307,20 Kč / 0,24m2

Indický formátovaný pískovec v růžovém až červeném odstínu. Dlaždice jsou formátovány řezáním s následným ručním osekáním hran, povrch je přírodní. Tloušťka kamene je 2,5-3,5...

IN01_PI_RUZO_40X60X2-2

Červená kamenná dlažba z pískovce přináší do vašich exteriérů a interiérů výrazný a teplý prvek přírodní krásy. Tento přírodní kámen vyniká svým sytým červeným odstínem, který dodává prostorům živý a přitažlivý vzhled. Červená barva pískovce je ideální pro vytváření výrazných a elegantních prostředí, která se snadno přizpůsobí různým architektonickým stylům.

Pískovec je ceněn pro svou mimořádnou odolnost vůči povětrnostním vlivům, což jej činí ideálním materiálem pro venkovní použití. Jeho přirozeně protiskluzový povrch zajišťuje bezpečnost za všech podmínek, což je zvláště důležité pro zahradní chodníky, terasy a příjezdové cesty. Díky své odolnosti vůči mechanickému opotřebení si pískovec zachovává svůj vzhled a funkčnost po mnoho let, což z něj činí praktickou a dlouhodobou investici pro jakékoli použití.

Instalace červené kamenné dlažby z pískovce nabízí širokou škálu možností pro kreativní a funkční využití. Může být použita jak venku, tak i v interiéru, kde přidává přirozený a dramatický prvek do jakéhokoli prostoru. Pískovec je také ekologicky šetrným materiálem, těženým a zpracovávaným s ohledem na ochranu životního prostředí. Jeho přirozená krása a trvanlivost přispívají k estetickému a funkčnímu zdokonalení každého projektu.

S naší červenou kamennou dlažbou z pískovce získáte nejen krásný a praktický prvek do vašeho domova či zahrady, ale také dlouhodobou investici do kvality a trvalé hodnoty. Pro více informací a inspiraci navštivte naši stránku a objevte, jak může pískovec transformovat váš prostor.