fbpx

Porfyr na zdění

Email

Porfyr zdící
Porfyr zdící vel. 3-6cm
Porfyr zdící
Porfyr zdící vel. 3/6cm
Porfyr zdící
Porfyr zdící
Kámen vhodný pro realizaci suchých zídek.
Vyberte variantu:

Popis

Kámen je dodáván na dřevěných paletách 1x1m. 
velikost kamene
(cm)
odstín
balení
(mj/pal)
mj
cena
(Kč/mj)

3/6 červeno-rezavý 1 t 5.584,-*
7/14 červeno-rezavý 1 t 5.890,-*
14/20 červeno-rezavý 1 t 4.890,-*

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH, zaokrouhleno na celé Kč a bez započtení případných slev. /

Při ruční manupulaci s břemeny je toto limitováno maximální hmotností břemene 50kg/osobu, (kameny těžší jak 50kg/ks nebudou ručně naloženy či jinak manipulovány jednou osobou).

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.