Ostatní výrobky z kamene

Výrobky z kamene, sošky do zahrad pergol nebo i na stůl polici apod.

Výsledky 1 - 9 z 9

Brouk kámen, kov

Výrobky z kamene - Brouk kámen, kov.

Číňan kámen, kov

Výrobky z kamene - Číňan kámen, kov.

Držák květin mravenec

Výrobky z kamene - Držák květin mravenec.

Housenka kámen, kov

Výrobky z kamene - Housenka kámen, kov.

Kovaný motýl na kameni

Výrobky z kamene - Kovaný motýl na kameni.

Pavouk kámen, kov

Výrobky z kamene - Pavouk kámen, kov.

Rybář sedící - malý

Výrobky z kamene - Rybář sedící - malý.

Rybář sedící - velký

Výrobky z kamene - Rybář sedící - velký.

Šnek kámen, kov

Výrobky z kamene - Šnek kámen, kov.

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství, jeho prodej a realizaci až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.