Ostatní výrobky z kamene

Přírodní kámen nabízí mnoho zpracování. Využít jej můžete v interiéru jako kvalitní a krásné podlahy, parapety, desky stolů, ale také ve venkovním prostředí v podobě odolných cest a chodníků nebo obkladů. Originální barva i tvar kamene dovoluje umělecké zpracování i v podobě dekoračních prvků. Oživte vaší zahradu originální soškou. Nádobou na rostliny můžete doplnit schodiště nebo venkovní sezení. Výrobky z kamene často kombinují kov a spolu vytváří nápadité kombinace. Kámen si propůjčuje pevnost a odolnost a uměleckým zpracováním také hravost a krásu.

Výsledky 1 - 7 z 7

Brouk kámen, kov

Výrobky z kamene - Brouk kámen, kov.

Číňan kámen, kov

Výrobky z kamene - Číňan kámen, kov.

Držák květin mravenec

Výrobky z kamene - Držák květin mravenec.

Housenka kámen, kov

Výrobky z kamene - Housenka kámen, kov.

Rybář sedící - malý

Výrobky z kamene - Rybář sedící - malý.

Rybář sedící - velký

Výrobky z kamene - Rybář sedící - velký.

Šnek kámen, kov

Výrobky z kamene - Šnek kámen, kov.

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.