fbpx

HMK S233 Silikonová impregnace - Akce!

Email

HMK S233 Silikonová impregnace
HMK S233 Silikonová impregnace
HMK S233 Silikonová impregnace. AKCE - sleva 10%.
Vyberte variantu:

Popis

HMK S233 je impregnační přípravek na bázi silikonu, určený pro okamžité použití. Chrání proti vlhkosti, výkvětům, vodním řasám a mechu. Přípravek HMK S233 je vhodný pro hydrofobní impregnaci savých fasád, zdí a podlahových ploch z přírodního kamene, betonu, cihel, zvoniček apod. Difuze par kamene je omezena pouze nepodstatně.
Přípravek HMK S233 působí odpudivě vůči vodě a nečistotám. Prodyšnost a propustnost vodních par není snížena vůbec nebo pouze málo. Riziko znečištění ploch je podstatně nižší. Barevný odstín kamene se nezmění vůbec nebo pouze nevýznamně.
Přípravek HMK S233 je vhodný pro všechny dobře savé přírodní a umělé kameny jako je např. broušený nebo pískem tryskaný mramor, vápenec, travertin, solnhofenský vápenec, broušená, opalovaná nebo pískem tryskaná žula, cihly, zvonivky, terrakotta apod. 
 
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.