2 položek celkem

Cena

283286
1283286

Barva

Formát

Materiál

Použití

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
Pískovec (IN), béžový 1
Novinka
od 285,60 Kč / 0,24m2

Indický formátovaný pískovec v béžovém odstínu. Dlaždice jsou formátovány řezáním s následným ručním osekáním hran, povrch je přírodní. Tloušťka kamene je 2,5-3,5 cm nebo...

IN01_PI_BEZO_40X60X2-2
Pískovec (IN), žlutý 3
Novinka
od 283,20 Kč / 0,24m2

Indický formátovaný pískovec žlutém až béžovém odstínu. Dlaždice jsou formátovány řezáním s následným ručním osekáním hran, povrch je přírodní. Tloušťka kamene je 2,5-3,5 cm...

IN01_PI_ZLUT_40X60X2-2

Béžová kamenná dlažba z pískovce je ideálním řešením pro ty, kteří hledají přírodní a elegantní estetiku pro své exteriéry i interiéry. Tento přírodní kámen se vyznačuje svým jemným béžovým odstínem, který dodává prostorům světlý, teplý a přívětivý vzhled. Béžová barva pískovce je univerzální a snadno se kombinuje s různými architektonickými styly a barvami, což z ní činí výbornou volbu pro širokou škálu projektů.

Pískovec je ceněn pro svou vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, což ho činí ideálním materiálem pro venkovní dlažbu. Jeho přirozeně protiskluzový povrch zajišťuje bezpečnost i za mokra, a to jak na zahradních chodnících, terasách, tak i na příjezdových cestách. Díky své odolnosti vůči mechanickému opotřebení si pískovec zachovává svůj vzhled a funkčnost po mnoho let, což z něj činí praktickou a dlouhodobou investici.

Instalace béžové kamenné dlažby z pískovce je velmi flexibilní a umožňuje mnoho kreativních řešení. Může být použita jak v exteriéru, tak i v interiéru, kde přidává přirozený a elegantní prvek do jakéhokoli prostoru. Pískovec je také ekologicky šetrným materiálem, který je těžen a zpracováván s ohledem na životní prostředí. Jeho přirozená krása a trvanlivost přispívají k estetickému a funkčnímu zdokonalení každého projektu.

S naší béžovou kamennou dlažbou z pískovce získáte nejen krásný a praktický prvek do vašeho domova či zahrady, ale také investici do kvality a trvalé hodnoty. Pro více informací a inspiraci navštivte naši stránku a objevte, jak může pískovec transformovat váš prostor.