fbpx

Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom vám poděkovali za projevenou přízeň v roce 2020.

 

 

Přijměte od nás přání klidně a šťastně prožitých vánočních svátků, a pohodový čas nejen o svátcích ale i v novém roce 2021.

Těšíme se na vaši návštěvu jak osobní, tak virtuální, abychom vám mohli nabídnou ten nejzajímavější přírodní kámen z mnoha koutů světa.

Také jsme pro vás přípravili řadu novinek a zajímavostí. Stačí jen sledovat naše webové stránky www.biro-d.cz a vybrat si podle svého přání – kámen pro dlažbu a obklady do interiéru i exteriéru, chemii pro ošetření i čištění přírodního kamene, anebo maltoviny a lepidla a v neposlední řadě také zajišťujeme realizace obkladů a dlažeb.

Zastavte se u nás,

hezké svátky přeje kolektiv BIRO-D s.r.o.

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.