Kámen obklad Vápenec béžový pravidelný tvar


Zoom Image
Obkladový kámen Vápenec béžový pravidelný tvar.
Včetně dopravy Česká Pošta - Balík do ruky do 30kg. v ceně 110,00 Kč
Vyberte variantu:

Popis

Obkladový kámen Vápenec béžový pravidelný tvar je dodáván na objednávku v těchto formátech:

velikost
(cm)
tloušťka
(cm)
balení
(mj/pal)
hmotnost
(kg/mj)
mj
cena
(Kč/mj)
60 x 60 řezaný 1 15,84 50,5 m2 1.390,-
40 x 60 řezaný 1 28,30 41,0 m2 1.190,-
40 x 60 štípaný 1-3 15,84 76,0 m2 1.890,-

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Termín dodání na dotaz.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství, jeho prodej a realizaci až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.