fbpx

Skalní stěna - Vápenec - Akce!


Skalní stěna - Vápenec, bílo-šedý
Skalní stěna - Vápenec, bílo-šedý
Skalní stěna - Vápenec, bílo-šedý
Skalní stěna - Vápenec, bílo-šedý
Skalní stěna, rustikální kamenný obklad bílo-šedý. AKCE - SLEVA
Vyberte variantu:

Popis

Jedná se o robustní obklad z přírodního kamene-vápenec. Jednotlivé kameny mají vždy jednu stranu řezanou, kterou se lepí na obkládanou stěnu. Rohové díly jsou předpřipraveny také řezáním. Nakupte nyní se slevou 10%.

typ

tl.

(cm)

hmotnost

(kg/mj)

mj

cena

(kč/mj)

cena po slevě

(kč/mj)

Plošný díl 3-5 80 m2 1.190,-* 1.071,-**
Rohový díl 3-5 40 bm 1.190,-* 1.071,-**

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. /

**/ Uvedené ceny jsou včetně DPH po započtení slevy, cena platí do vyprodání skladových zásob nebo na objednávky s odběrem jaro 2021. /

Na skladovou dostupnost na jednotlivých prodejnách se informujte.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.