Biro-D - Síť prodejen přírodního kamene
Přihlásit se
 x 

  • Košík

  • 0


VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO: aktuáně hledáme brigádníky pro pomoc na našich realizacích. Práce převážně v regionu Jižních Čech, Mzda 200,- Kč/hod "čistého". Pro více informací nás kontaktujte vi. níže.

 

Provádíme realizace dlažeb a obkladů z u nás zakoupeného kamene. Aktuálně upřednostňujeme poptávky z Jihočeského regionu.

Při objednání obkladových pásků včetně realizace, které nejsou v akční slevě, získáte slevu 5%, tyto naleznete například zde.

Poptávku, či objednávku prosím zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obratem Vám odešleme cenovou nabídku.

Budete-li mít zájem, nezapomeňte do poptávkového emailu uvést:

  • výběr materiálu
  • kontakt na Vás
  • místo realizace (kvůli dopravě)
  • práce v interiéru nebo exteriéru
  • celková plocha nebo rozměry ploch včetně vyznačení případných rohů apod.
  • podklad, na který bychom dlažbu nebo obklad aplikovali (tzn. neupravený terén, beton, zeď z cihel, omítnutá zeď, sádrokarton, zateplení apod.)
  • nejlépe přiložte do emailu fotografii těchto ploch

Pro bližší informace můžete také kontaktovat pana Petra na tel.: 775 557 701.

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství, jeho prodej a realizaci až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.