fbpx

Pták stojící, kámen a kov


Pták stojící - střední
Pták stojící - velký
Pták stojící - malý
Pták stojící - střední
Pták stojící - střední
Pták stojící, kámen a kov.
Vyberte variantu:

Popis

Výrobky z kamene - Pták stojící kámen, kov. Český výrobek. Uvedené rozměry a hmotnosti jsou jen orientační, drobné odchylky ve vzhledu (tvar a velikost použitého kamene, apod.) jsou možné. K dispozici jsou tyto velikosti:

 

velikost
 
výška
(cm)
hmotnost
(kg/mj)
mj
 
cena
(kg/mj)
malý cca 35 cca 2 ks 675,-*

 */ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. /

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.