fbpx

S realizací vám rádi pomůžeme!

Stačí zadat poptávku na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vypracujeme vám cenovou nabídku a budete-li mít zájem, přijedeme za vámi a poradíme vám přímo na místě. Položíme vám kamennou dlažbu, obložíme stěny, krby, sokly... V zimě hraje prim interiér, a jaro a vyšší teploty s sebou přinesou i možnost venkovních realizací.

Napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a nechte si nezávazně zpracovat nabídku. Inspirute se na www.biro-d.cz .

Společnost BIRO-D s.r.o. - síť prodejen přírodního kamene vám již 15 let nabízí bohatý výběr kamene pro dlažby a obklady do interiéru i exteriéru.

Na našich stránkách naleznete nabídku přírodního kamene pro dlažbu i obklady, spolu s nabídkou spárovacích a lepících hmot a přípravků na impregnaci a čištění kamene. A že je z čeho vybírat.

Jsme přímými dovozci např.: porfýru, kvarcitu, andezitu, ruly, pískovce, vápence a dalších kamenných desek pravidelného i nepravidelného tvaru pro kamennou dlažbu i obklad. Vybírat můžete i z řezaných kamenných obkladových pásků v tzv. „Z“ formátech.

Přijďte se podívat do naší prodejny BIRO-D s.r.o. v Českých Budějovicích, v Praze a v Brně – Troubsku, nebo navštivte náš e-shop. Prodejny v Táboře a ve Strakonicích mají přes zimu zavřeno. Máte-li zájem o zboží z těchto prodejen, prosím, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonujte na tel. 775 557 710, 775 557 701, 775 557 700.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Váš tým BIRO-D

 

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.