fbpx

Ohniště - gabion - čtverec - Akce!

Email

Ohniště, gabion - čtverec
Ohniště, gabion - čtverec
Ohniště z gabionové sítě, čtvercový tvar. Nyní se slevou 20%.
Vyberte variantu:

Popis

Ohniště z gabionové sítě čtvercového tvaru. Výrobek je dodáván bez výplně. Nyní se slevou 20%.

 

vel.

rozměry

(cm)

hmotnost

(kg)

cena

(Kč)

cena po slevě

(Kč)

XL 59x59x18 11,5 2.590,-* 2.072,00**

 

*/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez započtení případných slev. /

**/ Uvedené ceny jsou včetně DPH a po započtení slevy, akce platí do vyprodání skladových zásob. /

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.