fbpx

Dlažby a obklady z přírodního kamene - BIRO-D s.r.o.

 

Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, barevné valounky štěrky a drtě atd..

V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. Nově také nabízíme valouny a drtě (štěrky) různých velikostí a v různých baleních.

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně-Troubsku, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství, jeho prodej i přípravky pro konečnou údržbu.

Právě předprodejní konzultací jsme schopni společně se zákazníkem dořešit všechny otázky od množství a druhu požadovaného kamene přes technologický postup aplikace až po nabídku speciálních malt pro snadnou pokládku dlažeb, spárovacích hmot a lepidel vhodných pro práci s přírodním kamenem a následnou dopravu zakoupeného materiálu za zvýhodněnou sazbu.

Samozřejmostí u nás je, možnost nakupovat již od 1m2, 1bm či 1ks podle druhu sortimentu.

Společnost je zapsána v OR, vedeném Krajským soudem v ČB, oddíl C, vložka 14759.

 

OSTATnÍ

Snímek obrazovky 2019 04 04 v 15.35.52

V rámci projektu „Záruky pro mladé v Jihočeském kraji“, reg. č. CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_004/0000007  jsme v naší firmě obsadili pracovní místo, které je spolufinancováno z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.