fbpx

Přemýšlíte o nákupu přírodního kamene pro dlažby nebo obklad, do interiéru nebo exteriéru? Využijte naší nabídky a využijte zimních slev! Nakoupit v akci můžete například řecký kvarcit, který vyniká nádhernou šedavou barvou, italský porfýr s bezchybně rovnou deskovinou, který nabízíme hned v několika barevných variantách, či tenký obkladový vápenec, jehož desky jsou k dispozici v tloušťce již od 0,7 cm.

Na našich webových stránkách www.biro-d.cz naleznete podrobné informace nejen ohledně produktů – přírodního kamene v akci – ale též ceník i další nabídky, které vás jistě osloví.

Nakoupit přírodní kámen můžete u nás již nyní, a to přímo na našich prodejnách v Českých Budějovicích, v Praze a v Brně, nebo přes náš e-shop. Prodejny v Táboře a ve Strakonicích jsou nyní přes zimu zavřené.

Udělějte si radost a přijďte si k nám vybrat. A proč právě přírodní kámen? Jeho nespornými přednostmi jsou stálost, pevnost a trvanlivost, se kterou odolává klimatickým podmínkám a zachovává si původní vzhled.

Těšíme se na vás.

BIRO-D

 

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Travertin z Turecka. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Prodej je možný již od 1m2, 1kg nebo 1 kusu dle druhu zboží.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.