Ať už bydlíte v rodinném domě nebo v bytě, můžete si zpříjemnit bydlení krásným obkladovým přírodním kamenem. Společnost BIRO-D s.r.o. nabízí kamenné obkladové pásky mnoha variantách. Zastoupena je například černá břidlice, vícebarevná břidlice i rustikální břidlice, obklad kvarcit v mnoha barevných variantách a v neposlední řadě velmi oblíbený kamenný obklad travertin a mnoho dalších.

Řezané kamenné obkladové pásky, jejichž tloušťka se pohybuje podle druhu od 1 do 4 cm, dodává společnost BIRO-D s.r.o. v tzv. „zetkových“ formátech.

Kamenné obkladové pásky se budou vyjímat v interiéru jako finální úprava stěn v pokojích, kuchyních nebo v koupelnách. Pro své neocnitelné vlastnosti jsou kamenné obkladové pásky vhodné i do exteriéru, a to například jako obklad plotových pilířů, soklů, krbů, komínů apod. Vyjímat se budou bezpochyby i na fasádě domů – v tomto případě je však s prací třeba počkat na vhodnější počasí.

S nákupem kamenných obkladů ale čekat nemusíte. Můžete si je u nás vybrat a nakoupit již nyní, a to za zvýhodněné ceny. Výběr obkladového kamene i ceník najdete na našich webových stránkách. Odebrat zboží můžete až tehdy, jakmile ho budete potřebovat.

Akce na nákup kamenného obkladu je v toto období ještě výhodnější, zvolíte-li nákup společně s realizací, se kterou vám rádi pomůžeme. Stačí zadat poptávku na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vypracujeme vám cenovou nabídku a budete-li mít zájem, přijedeme za vámi a poradíme vám přímo na místě.

Navštivte na našich webových stránkách sekci „Obkladové pásky“. Zde zjistíte mimo jiné i to, že máte možnost zakoupit dané kamenné obkladové pásky se základní slevou 10% a pokud si u nás objednáte i realizaci, získáte na kámen další slevu 10%. Navíc zpravidla i nižší sazbu DPH 15% (vztahující se na stavby pro bydlení).

Obklad z přírodního kamene dodá vašemu domovu originalitu, jedinečnost a krásu.

Přemýšlíte-li nad tím, jaký kámen v interiéru nebo exteriéru použít, navštivte webové stránky www.biro-d.cz, kde naleznete nabídku přírodního kamene pro dlažbu i obklady, rovněž i zmiňované kamenné obkladové pásky „Z“ formátu spolu s nabídkou spárovacích a lepících hmot a přípravků na impregnaci a čištění kamene.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Joomla SEF URLs by Artio

O nás


Nabízíme přírodní kámen pro dlažby, obklady v interiérech i exteriérech, kámen pro suché zídky nebo zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky pro studny, sloupky, valounky atd.  V sortimentu máme štípaný přírodní kámen Porfyr z Itálie, Andezit ze Slovenska, Rulu (Gneis) z Bulharska, Křemenec (Kvarcit) z Brazílie a Řecka, Pískovec z Maďarska a Vápenec z Německa. Kámen je dodáván v nepravidelných i pravidelných tvarech, štípaný i řezaný např. kamenné obkladové pásky. Dále nabízíme malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty firmy quick-mix, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene firmy Moeler Chemie z Německa. 

Návštěvníkům a zákazníkům našich prodejen v Českých Budějovicích, Brně, Táboře, Strakonicích a Praze poskytujeme služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a jeho prodej až po konečnou údržbu.

Webové stránky využívají k co nejlepšímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.